Kettlebell - Trener Personalny szkolenie – Olimpijka

kettlebellworkout

Kettebell Level 1 i 2
Dokument: Certyfikat Międzynarodowego Instytutu Fitness i Trenerów Personalnych
Czas trwania szkolenia: 6 godzin (1 dzień)
Prowadzenie: FILIP MADEJ – czynny zawodnik oraz wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Girevoy Sport. Dwukrotny MISTRZ POLSKI Kettlebell Sport w Formule Bolt Standard.Brązowy medalista mistrzostw świata kettlebell marathon Mińsk 2015
Koszt szkolenia: 350 zł za każdy Level
Opis szkolenia:
Celem warsztatu jest zapoznanie się z podstawowymi zasadami mechaniki pacy z odważnikiem sportowym, oryginalną i najbardziej ekonomiczną formą treningu pozwalającą w szybkim tempie zwiększyć możliwości wysiłkowe organizmu, siłę, elastyczność, wytrzymałość mięśniową, a także uzyskać zdrową i sprawną sylwetkę. Jest, to doskonała baza wyjściowa do dalszego treningu spor-towego oraz fitness. Odpowiemy też na pozornie proste pytania: Jak nie szkodzić sobie i innym.
Opis szkolenia:
Level 1
Plan szkolenia: – rozgrzewka przed pracą z odważnikami – bezpieczeństwo pracy z odważnikiem – swing oburącz – swing jednorącz – pozycja stojaka – zarzut odważnika do pozycji stojaka – press – push press – podrzut – pół rwanie – długi cykl – rwanie Każde ćwiczenie zostanie rozłożone na poszczególne składowe, w celu jak najlepszego zobrazowania PRAWIDŁOWEJ techniki

Level 2
Szkolenie przeznaczone dla osób, które posiadają podstawy z Level 1. W Level 2 to warsztat poświęcony pracy na zmęczeniu, utrzymywanie tempa i nauka pracy, która polega głownie na pracy w formie testów czasowych przeronionych w Level 1.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:
Szkolenie adresowane dla trenerów personalnych, instruktorów fitness oraz osób z doświadcze-niem w pracy jako instruktor w dziedzinach prozdrowotnych, fitnessie, fizjoterapii czy rehabilita-cji.